ENG

Kevadine liikmete vastuvõtmine

Alanud on uute liikmete vastuvõtmine

Alanud on uus aasta ja kevadsemester. Niisamuti alustab TiVo uue hooga uute liikmete otsimist ja vastuvõtmist. Organisatsiooni tegemistega tutvumine ja soovi korral liikmeks astumine ei eelda eelnevaid kogemusi või teadmisi valdkonnas. See on hoopis TiVo missioon, et kasvatada asjast huvituvate noorte vesinikualaseid teadmisi. 

Mida uuele liikmele pakutakse?

Kõikidel TiVo liikmetel on võimalik olla infovoos, et olla kursis värskete vesinikumaailma arengutega ning uute võimalustega. Pannes kokku mudeli vesinikugeneraatorist, on sul võimalus proovida enda kätega lihtsa elektrolüüseri ehitamist ning õppida kuidas töötab vesiniku tootmine. Samuti pakume võimalust täiendada enda teadmisi vesinikutehnoloogiatest, kaasates liikmeid erinevatesse tegemistesse. Kõikidel liikmetel on võimalus olla osa projektimeeskondades, andes seeläbi enda panuse valdkonna arendamiseks, teadlikkuse tõstmiseks ja järelkasvu tekitamiseks. Projektide mahud varieeruvad, leidub suuremaid ettevõtmisi, mis vajavad mitmekuist ettevalmistust, kui ka lihtsamaid tegemisi, millega saab hakkama igaüks! 

Kuidas tegemistega tutvuda?

Soovi korral on enda huvist võimalik märku anda siin. Võtame sinuga peagi ühendust ja kutsume TiVo tutvumisõhtule, kus on võimalik kuulata lähemalt varasemalt tehtud projektidest ja tulevikuplaanidest. Tutvumisõhtul saad kõikidele enda küsimustele vastuse. Lisaks formaalsele osale järgneb vabas vormis õhtu koos aja veetmiseks ja tutvumiseks. Peatse kohtumiseni! 🙂

Varasemad tegemised

Meie varasemaid ettevõtmisi on võimalik näha projektide lehel.