ENG

Saa TiVo liikmeks

Kui Sind huvitavad rohetehnoloogiad ja nende tulevik, siis liitu TiVoga!

Organisatsiooni tegemistega tutvumine ja liikmeks astumine ei eelda eelnevaid kogemusi või teadmisi vesiniku valdkonnas. TiVo missioon on uudisimulikke noori vesinikualaste teadmistega küllastada.

Mida uuele liikmele pakume?

Kõikidel TiVo liikmetel on võimalik olla kursis värskete vesinikumaailma arengutega ning uute võimalustega. TiVo liige saab ehitada elektrolüüserit ning õppida vesiniku toomisprotsesside kohta. Iga liige saab osaleda organisatsiooni korraldavatest projektidest. On võimalus lüüa käed külge nii projektimeeskondades kui ka lihtsalt osalisena, andes seeläbi enda panus vesiniku valdkonna arendamisse ja teadlikkuse tõstmisesse. Projektide mahud varieeruvad, on suuremaid ettevõtmisi, mis vajavad mitmekuist ettevalmistust, ja ka väiksemaid tegemisi, millega saab hakkama igaüks!

Kuidas saada liikmeks?

Enda huvist saab märku anda allpool asuva vormi kaudu. Peale vormi täitmist võtame Sinuga ühendust ja saadame info eesseisvate tegemiste kohta. Sellele järgneb liikmevestlus, kus saame Sinuga rohkem tuttavaks ning siis ongi Sul juba võimalus end kinnitada TiVo liikmeks!

Varasemad tegemised

Meie varasemaid ettevõtmisi on võimalik vaadata projektide lehel. 

Liitu TiVoga!

Täites vormi hakkad saama uudiskirju. Uudiskirjast saad loobuda igal ajal.

Uudiskirjaga liitudes ei kaasne kohustus saada TiVo liikmeks.

Kui soovid ka liikmeks saada, vasta viimasesse lahtrisse “Jah”.